Sport hotel Vittoria

Sport hotel Vittoria

4 - denní zájezd | Itálie

Popis: Perfektní lyžovačka v Passo Tonale, ubytování pouze 50 m od vleků!4* Hotel Sport Vittoria s polopenzí

V ceně vstup do wellness

Pouze 50 m od lyžařských vleků
Zastávka autobusu 20 m od hotelu

100 km propojených sjezdovek

Ledovec Presena


Zimní zábava pro každého, snowpark Freestyle Arena a 100 km sjezdovek

Adamello Ski areál se rozprostírá mezi Valle Camoica (Lombardie) a Val di Sole (Trentino). Středisko se skládá ze 100 km navzájem propojených sjezdovek, díky čemuž můžete lyžovat od ledovce Presena (3.000 m n.m.) až po Tonale a Ponte di Legno (1150 m.n.m.). Sjezdovky jsou pro začátečníky až po pokročilé lyžaře, největší podíl mají červené sjezdovky. V Adamello Ski existují dva lyžařské okruhy pro běžkaře, jeden na Passo del Tonale, druhý ve Vermiglio. V Tonale se nachází snowpark Freestyle Arena rozdělená na tři části podle obtížnosti.
Ubytování v Hotelu Sport Vittoria ****
Hotel Vittoria se nachází pouze 50 m od lyžařských vleků a 20 m od autobusové zastávky. V hotelu je k dispozici recepce, výtah, restaurace, bar, společenská místnost s TV, čítárna, úschovna lyží, parkoviště (omezená kapacita, nelze zarezervovat), WiFi. Odpočinout si můžete ve wellness centru s vnitřním bazénem, saunou, tureckými lázněmi a vířivkou. Masáže a solárium jsou za poplatek. Wellness centrum je otevřeno od 14.00 – 19.30 hod. Malí psi jsou povoleni pouze na vyžádání za poplatek 8 €/den.
Hotel nabízí pokoje typu Standart a Comfort a to:
1-lůžkový pokoj Standard je vybaven vlastním sociálním zařízením, fénem, topením, telefonem, SAT/TV a minibarem.

2-lůžkové pokoje Standard s možností 1 přistýlky jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, topením, telefonem, SAT/TV a minibarem.

2-lůžkové pokoje Comfort s možností až 2 přistýlek jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, topením, telefonem, SAT/TV a minibarem. Přistýlky mohou být ve formě palandy.

Stravování formou polopenze


Snídaně kontinentální bufetová

Večeře servírované o 4 chodech, salátový bufet
Welcome drink (podává se vždy v sobotu)

Nápoje nejsou zahrnuty v ceně

Informace o skipasech
Zájezd neobsahuje skipas a u CK se nedá dokoupit.
Důležité informace o zájezdu
Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů, skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska
Dětská postýlka za poplatek 15 €/noc
Check in od 17.00 hod., check out do 10.00 hod.
Domácí zvířata jsou povolena na vyžádání a za poplatek 8 €/den
Parkování (omezená kapacita, nelze zarezervovat)
Garáž na vyžádání, za poplatek 10 €/den
Případná povinná pobytová taxa 1,8 €/os./den
WiFi připojení - CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky, do pokojů většinou signál WiFi nedosáhne
Adaptéry pro italské zásuvky - naše klasické ploché zástrčky se dvěma kolíky pasují do italských užších nebo kombinovaných zásuvek. Pro použití eurozástrčky budete muset zakoupit speciální adaptér (adattatore per la presa elettrica nebo jen zkráceně adattatore, případně riduzione elettrica). Mají je v každém supermarketu, elektru za ceny cca € 1,50 - 3,50 (podle typu). Koupíte je i v ČR - například Alza.cz, Euronics apod.
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
(TourOperátor: ČESKÉ KORMIDLO s.r.o.)

Ubytování: hotel ****

Stravování: polopenze

Doprava: vlastní

Termíny a ceny

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Fotogalerie

Foto - Sport hotel Vittoria Foto - Sport hotel Vittoria Foto - Sport hotel Vittoria Foto - Sport hotel Vittoria Foto - Sport hotel Vittoria Foto - Sport hotel Vittoria Foto - Sport hotel Vittoria Foto - Sport hotel Vittoria Foto - Sport hotel Vittoria Foto - Sport hotel Vittoria Foto - Sport hotel Vittoria Foto - Sport hotel Vittoria Foto - Sport hotel Vittoria Foto - Sport hotel Vittoria Foto - Sport hotel Vittoria Foto - Sport hotel Vittoria Foto - Sport hotel Vittoria Foto - Sport hotel Vittoria Foto - Sport hotel Vittoria Foto - Sport hotel Vittoria Foto - Sport hotel Vittoria Foto - Sport hotel Vittoria Foto - Sport hotel Vittoria Foto - Sport hotel Vittoria Foto - Sport hotel Vittoria Foto - Sport hotel Vittoria Foto - Sport hotel Vittoria Foto - Sport hotel Vittoria Foto - Sport hotel Vittoria Foto - Sport hotel Vittoria Foto - Sport hotel Vittoria Foto - Sport hotel Vittoria
vyhledávání zájezdů poskytuje Open Travel Network
© 2017 VENKOV TOUR - Ing. Dáša Pirklová [Zájezdy | Napište nám | Mapa stránek]
Sport hotel Vittoria