Hotel Monteverde

Hotel Monteverde

4 - denní zájezd | Itálie

Popis: Lyžování ve Folgarii je vhodné pro zkušené lyžaře i pro úplné začátečníky

Folgaria - Lavarone je středisko zaměřené na rodiny s dětmi. Zalyžujte si buď v Lavarone - 30 km sjezdových tratí nebo ve Folgarii - 74 km sjezdových tratí. Tyto 2 oddělené areály (nejsou propojeny sjezdovkami, pouze skibusy) nabízí klientům dohromady 104 km tratí. V části Lavarone je velké množství "jezdících koberců", které ocení hlavně Vaše děti. Díky téměř 100% umělému zasněžování pak nabízí i navzdory menší nadmořské výšce solidní sněhové podmínky. Nabídka pro běžkaře je bohatá. Poblíž vesničky Luserna na okraji areálu Lavarone najdete placený běžecký areál Centro Fondo Milegrobbe Vezzena, cca 60 km upravovaných tratí. Ve Folgarii je městský sportovní areál Palasport di Folgaria s vnitřním bazénem a dětským bazénem. Ani na snowboardisty zde nezapomněli a připravili pro ně 2 snowparky. Děti se vyřádí ve 3 dětských parcích.
Ubytování v hotelu Monteverde***

Hotel se nachází ve městě Lavarone, cca 1 km od lyžařského areálu. Zastávka skibusu je vzdálena cca 100 m od hotelu. Mezi hotelové vybavení patří recepce (8.00 – 22.00 hod.), výtah, restaurace, společenská místnost s TV, parkoviště (zdarma), úschovna lyží, bar, WiFi (zdarma), turecké lázně a fitness centrum (zdarma).

Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, telefonem, SAT/TV a trezorem. Přistýlky jsou řešeny formou patrové postele.
Stravování formou polopenze


Snídaně jsou podávány formou bufetu

Večeře jsou servírované - výběr z menu o 3 chodech, salátový bufet

K večeři jsou podávány nápoje, které jsou v ceně zájezdu (1/4 l vína a 1/2 l vody)

Novoroční večeře za povinný poplatek 30 €/os.

Štědrovečerní večeře je zahrnuta v ceně zájezdu

Informace o skipasech

U vybraného termínu se Vám v kalkulaci načtou skipasy pro oblast Folgaria + Lavarone. Skipasy jsou k dispozici na 3, 4 nebo 6 dní. K termínům na 3 noci se Vám načte 3denní skipas, k termínům na 4 noci si můžete zvolit 3denní nebo 4denní skipas a na 7 nocí se Vám načte 6denní skipas. Skipasy na 2, 5 a 7 dní nejsou k dispozici. Skipas nemáme k dispozici pro období 23.12.2018 - 6.1.2019. Pokud o skipas nemáte zájem, vyberte si variantu bez skipasu "nelyžař".

Městský skibus jezdí zdarma, pokud máte zakoupen skipas. Skibusy začínají jezdit cca kolem vánočních svátků do poloviny března.
Důležité informace o zájezdu


Check in je možný od 14.00 hod., check out je nutné provést do 10.00 hod.

Domácí zvířata jsou povolena zdarma (na vyžádání)

Dětská postýlka zdarma (na vyžádání)

Cestovat můžete s platným OP

Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas

WiFi připojení - CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky, do pokojů většinou signál WiFi nedosáhne

Adaptéry pro italské zásuvky - naše klasické ploché zástrčky se dvěma kolíky pasují do italských užších nebo kombinovaných zásuvek. Pro použití eurozástrčky budete muset zakoupit speciální adaptér (adattatore per la presa elettrica nebo jen zkráceně adattatore, případně riduzione elettrica). Mají je v každém supermarketu, elektru za ceny cca € 1,50 - 3,50 (podle typu). Koupíte je i v ČR - například Alza.cz, Euronics apod.

Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
(TourOperátor: ČESKÉ KORMIDLO s.r.o.)

Ubytování: hotel ***

Stravování: polopenze

Doprava: vlastní

Termíny a ceny

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Fotogalerie

Foto - Hotel Monteverde Foto - Hotel Monteverde Foto - Hotel Monteverde Foto - Hotel Monteverde Foto - Hotel Monteverde Foto - Hotel Monteverde Foto - Hotel Monteverde Foto - Hotel Monteverde Foto - Hotel Monteverde Foto - Hotel Monteverde Foto - Hotel Monteverde Foto - Hotel Monteverde Foto - Hotel Monteverde Foto - Hotel Monteverde Foto - Hotel Monteverde Foto - Hotel Monteverde Foto - Hotel Monteverde Foto - Hotel Monteverde Foto - Hotel Monteverde Foto - Hotel Monteverde Foto - Hotel Monteverde Foto - Hotel Monteverde Foto - Hotel Monteverde
vyhledávání zájezdů poskytuje Open Travel Network
© 2017 VENKOV TOUR - Ing. Dáša Pirklová [Zájezdy | Napište nám | Mapa stránek]
Hotel Monteverde