Hotel Alle Rose

Hotel Alle Rose

4,5,8 - denní zájezd | Itálie

Popis: Zimní dovolená v srdci Brentských Dolomit! Ubytování v hotelu Alle Rose *** s polopenzí, dítě do 6,99 let na přistýlce zdarmaUbytování v *** hotelu, v malém horském městečku Cavedago

Děti do 6,99 let na přistýlce zdarma
Sleva 20 % za vstup do wellness centra AcquaIn v Andalu

Skibus 300 m od hotelu
Nejbližší sjezdovka se nachází cca 4 km

Paganella - místo tréninku norské reprezentace v alpském lyžování

Bohaté vyžití po lyžování
50 km sjezdovek

Užijte si parádní lyžování v Paganelle

Paganella je vápencová horská skupina nacházející se v samém srdci Brentských Dolomit nedaleko Trenta. I když areál nepatří k největším, určitě potěší dokonale upravenými sjezdovkami a nabízí převýšení bezmála 1 100 m. Z vrcholu hory Paganella ve výšce 2 125 m.n.m. vede hned několik pěkných červených tratí, zkušení lyžaři by jistě neměli vynechat 5 km dlouhou sjezdovku Olimpionica. Nejprudším svahem je nově rozšířená černá sjezdovka podél horní partie kabinkové lanovky z Andala. Nejhezčími tratěmi jsou dlouhé červené sjezdy z vrcholového hřebene do údolí. Běžkaři mohou využít dvou okruhů – 3 km dlouhý Fai a 5 km dlouhý v Andalu. Vrchol Paganelly poskytuje svým návštěvníkům ohromné panorama s výhledem na jezero Garda, horské masivy Monte Bondone a Brenta a dokonce i na nemalou část údolí Adige. Velkým lákadlem je Winter Park v Andalu se snowtubingem a sáňkařskou drahou s dětským koutkem pro nejmenší. Po lyžování je k dispozici možnost sportovního i kulturního vyžití v Andalu.
Hotel s výhledem na Dolomity a Val di Non

Hotel Alle Rose *** se nachází v malé horské vesničce Cavedago, vedle přírodního parku Adamello Brenta. Hotel je umístěn na velice klidném a slunném místě nabízejícím krásné panoramatické výhledy na Dolomity a Val di Non. Perfektní ubytovací zařízení je vhodné pro všechny, kteří mají rádi lyžování a mohou si užít dokonale upravené sjezdovky. Hotel je také vynikajícím výchozím bodem pro nezapomenutelné výlety. K vybavení hotelu patří recepce, bar, výtah, společenská místnost s TV, čítárna, kuřárna, WiFi (zdarma), taverna, zahrada s lehátky, stolní tenis, dětský koutek a parkoviště (omezená kapacita). Hotel je s bezbariérovým přístupem.
Dvoulůžkové hotelové pokoje jsou standardně vybaveny a mají možnost až 2 přistýlek . Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, telefonem, SAT/TV, trezorem, WiFi.

Pro jednotlivce jsou k dispozici jednolůžkové pokoje.
Stravování formou polopenze


Snídaně jsou podávány formou bufetu

Večeře jsou podávány formou výběru z menu o 3 chodech. Večeře jsou doplněny o salátový bufet

Nápoje nejsou zahrnuty v ceně zájezdu
Možnost bezlepkové stravy (na vyžádání)
Novoroční večeře za poplatek 25 €/os., vánoční večeře za poplatek 15 €/os. (poplatek je vždy povinný)


Informace o skipasech a skibusech

U vybraného termínu se Vám v kalkulaci načtou skipasy pro oblast Paganella. Skipasy jsou k dispozici na 3, 4 nebo 6 dní. K termínům na 3 noci se Vám načte 3denní skipas, k termínům na 4 noci si můžete zvolit 3denní nebo 4denní skipas, k termínům na 7 nocí se Vám načte 6denní skipas. Vícedenní skipasy není možné u CK dokoupit. Pokud o skipas nemáte zájem, vyberte si variantu bez skipasu "nelyžař". Skipasy nejsou k dispozici v období 23.12.2018 - 6.1.2019.

Skibusy mezi středisky Molveno, Andalo, Fai della Paganella a Cavedago jsou v rámci skipasu a nic za ně nedoplácíte. Pokud ale chcete využít skibus v rámci jen Andala, zde se za skibus platí. Skibus, který jezdí pouze po Andalu, mají zdarma pouze klienti, kteří mají "Andalo card" (městská karta slev, některé hotely či residence ji nabízí). Jinak se za skibus platí cca 2,5 €/den nebo cca 9 €/týden. Ceny jsou orientační.


Důležité informace o zájezduDomácí zvířata jsou povolena za poplatek 5 €/den (na vyžádání v CK, platí se při příjezdu na místě)

Dětská postýlka a dětská židlička na vyžádání, zdarma
Check in je možný od 14.00 hod., check out je nutné provést do 10.00 hod
Recepce otevřená v době 9.00 - 20.00 hod.
V ceně zájezdu klubová karta Cavedago s různými slevami (v období od 30.11. do 30.12.2019)

Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
WiFi připojení - CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky, do pokojů většinou signál WiFi nedosáhne
Adaptéry pro italské zásuvky - naše klasické ploché zástrčky se dvěma kolíky pasují do italských užších nebo kombinovaných zásuvek. Pro použití eurozástrčky budete muset zakoupit speciální adaptér (adattatore per la presa elettrica nebo jen zkráceně adattatore, případně riduzione elettrica). Mají je v každém supermarketu, elektru za ceny cca € 1,50 - 3,50 (podle typu). Koupíte je i v ČR - například Alza.cz, Euronics apod.
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
(TourOperátor: ČESKÉ KORMIDLO s.r.o.)

Ubytování: hotel ***

Stravování: polopenze

Doprava: vlastní

Termíny a ceny

21.03.19 čt 4 dny 3 390 Kč objednej
21.03.19 čt 8 dní 6 690 Kč objednej
24.03.19 ne 5 dní 3 390 Kč objednej
24.03.19 ne 8 dní 6 690 Kč objednej
28.03.19 čt 4 dny 3 390 Kč objednej

Fotogalerie

Foto - Hotel Alle Rose Foto - Hotel Alle Rose Foto - Hotel Alle Rose Foto - Hotel Alle Rose Foto - Hotel Alle Rose Foto - Hotel Alle Rose Foto - Hotel Alle Rose Foto - Hotel Alle Rose Foto - Hotel Alle Rose Foto - Hotel Alle Rose Foto - Hotel Alle Rose Foto - Hotel Alle Rose Foto - Hotel Alle Rose Foto - Hotel Alle Rose Foto - Hotel Alle Rose Foto - Hotel Alle Rose Foto - Hotel Alle Rose Foto - Hotel Alle Rose Foto - Hotel Alle Rose Foto - Hotel Alle Rose Foto - Hotel Alle Rose Foto - Hotel Alle Rose Foto - Hotel Alle Rose Foto - Hotel Alle Rose Foto - Hotel Alle Rose Foto - Hotel Alle Rose Foto - Hotel Alle Rose Foto - Hotel Alle Rose Foto - Hotel Alle Rose Foto - Hotel Alle Rose Foto - Hotel Alle Rose
vyhledávání zájezdů poskytuje Open Travel Network
© 2017 VENKOV TOUR - Ing. Dáša Pirklová [Zájezdy | Napište nám | Mapa stránek]
Hotel Alle Rose