Hotel La Campagnola

Hotel La Campagnola

4 - denní zájezd | Itálie

Popis: Lyžování v moderním středisku Val di Fassa! Ubytování v hotelu s polopenzí, dítě do 6,99 let na přistýlce zdarma!Ubytování v hotelu La Campagnola** s polopenzí

Děti do 6,99 let na přistýlce zdarma

Lyžování ve středisku Val di Fassa

210 km sjezdových tratí

70 km bílých stop, snowpark
Nejbližší skiareál je vzdálen 1,5 kilometru

Široká nabídka aktivit po lyžování

5 snowparků
Lyžování v údolí Val di Fassa


Val di Fassa je oblíbené lyžařské středisko v italských Dolomitech, které je rozděleno na několik menších částí. Umožňuje tak strávit každý den jinde díky místním linkám skibusu. Napojení na safari Sella Ronda, bizardní výhledy a živá turistická střediska přímo vybízí k trávení zimní dovolené v údolí Val di Fassy. Široké červené sjezdovky naleznete v rušném areálu Belvedere-Col Rodella. Rodiny s dětmi a méně zkušení lyžaři ocení průsmyk Carezza nebo areál Ciampedié. Vyhlášený běžecký okruh Marcialonga je rájem milovníků běžeckého lyžování. Pro snowboardisty je postaveno 5 snowparků. Ve středisku je široká nabídka zábavy pro děti. Nachází se zde Kinderland v Canazei, dětský park v Ciampedie v Pozza di Fassa a park Bimbo Neve v Pera.

Ubytování v hotelu La Campagnola


Hotel La Campagnola** je umístěn v panoramatické části nad krásným městem Moena ve Val di Fassa, centrum Moeny je vzdáleno cca 1,3 km. Hotel je vzdálen od sjezdovky Alpe Lusia 1,5 km. Skibus zastavuje 50 m před hotelem (za poplatek 2 €/os./den). Hotel má vlastní recepci, restauraci, bar, vyhřívanou lyžárnu, společenskou místnost s TV, WiFi v hotelové hale, velkou zahradu, parkování (omezená kapacita), garáž (za poplatek 5€/noc nebo 30 € na týden). V hotelu jsou malé lázně, kde najdete saunu maximálně pro 4 osoby (5 € osoba/hodina) a solárium za poplatek.

V hotelu jsou k diospozici jednolůžkové pokoje vybavené vlastním sociálním zařízením, fénem, SAT/TV, telefonem, trezor, topení, některé pokoje mají také balkon.

Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek vybavené vlastním sociálním zařízením, fénem, SAT/TV, telefonem, trezor, topení, některé pokoje mají také balkon.

Stravování formou polopenze


Snídaně formou bufetu, sladké i slané

Večeře servírované – výběr z 3-chodového menu, salátový bufet

Nápoje k večeři nejsou zahrnuty v ceně zájezdu

Extra v ceně štědrovečerní věčeře v termínu Vánoc

Silvestrovská večeře za poplatek 20 €/os.-na místě


Informace o skipasech

Zájezd neobsahuje skipas a u CK se nedá dokoupit.Důležité informace o zájezdu


Check in od 14.00 hod., check-out do 10.00 hod.

Domácí zvířata nejsou povolena

Na vyžádání v CK je možné parkování v garáži za poplatek 5 €/den/platba na místě

Na vyžádání v CK je možná dětská postýlka zdarma

Štědrovečerní večeře v termínu Vánoc je zahrnuta v ceně

Silvestrovská večeře není v ceně, připlácí se na místě 20 €/os.

Sauna za poplatek 5 €/os/hod. - hradí se na místě

Solárium za poplatek na místě

Pobytová taxa není zahrnuta v ceně cca 0,70 €/os./noc, platí pro osoby starších 14ti let - hradí se na místě

Skibus za poplatek 2 €/os./den - hradí se na místě

Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
Adaptéry pro italské zásuvky - naše klasické ploché zástrčky se dvěma kolíky pasují do italských užších nebo kombinovaných zásuvek. Pro použití eurozástrčky budete muset zakoupit speciální adaptér (adattatore per la presa elettrica nebo jen zkráceně adattatore, případně riduzione elettrica). Mají je v každém supermarketu, elektru za ceny cca € 1,50 - 3,50 (podle typu). Koupíte je i v ČR - například Alza.cz, Euronics apod.
WiFi připojení - CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky, do pokojů většinou signál WiFi nedosáhne
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
(TourOperátor: ČESKÉ KORMIDLO s.r.o.)

Ubytování: hotel **

Stravování: polopenze

Doprava: vlastní

Termíny a ceny

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Fotogalerie

Foto - Hotel La Campagnola Foto - Hotel La Campagnola Foto - Hotel La Campagnola Foto - Hotel La Campagnola Foto - Hotel La Campagnola Foto - Hotel La Campagnola Foto - Hotel La Campagnola Foto - Hotel La Campagnola Foto - Hotel La Campagnola Foto - Hotel La Campagnola Foto - Hotel La Campagnola Foto - Hotel La Campagnola Foto - Hotel La Campagnola Foto - Hotel La Campagnola Foto - Hotel La Campagnola Foto - Hotel La Campagnola Foto - Hotel La Campagnola Foto - Hotel La Campagnola Foto - Hotel La Campagnola Foto - Hotel La Campagnola Foto - Hotel La Campagnola Foto - Hotel La Campagnola Foto - Hotel La Campagnola Foto - Hotel La Campagnola Foto - Hotel La Campagnola Foto - Hotel La Campagnola Foto - Hotel La Campagnola Foto - Hotel La Campagnola
vyhledávání zájezdů poskytuje Open Travel Network
© 2017 VENKOV TOUR - Ing. Dáša Pirklová [Zájezdy | Napište nám | Mapa stránek]
Hotel La Campagnola