Hlavní stránka Zájezdy Itálie Zájezd č. 483782

Garni Enrosadira

Garni Enrosadira

5 - denní zájezd | Itálie

Popis: Báječná zimní dovolená v lyžařském středisku Val di Fassa! Ubytování v hotelu ***S se snídaní, dítě do 6,99 let na přistýlce zdarma!
5 a 8denní lyžařský zájezd

Ubytování v hotelu Enrosadira ***S se snídaní

Dítě do 6,99 let na přistýlce zdarma

V ceně vstup do wellness centra

110 km sjezdových tratí

100 m od centra

Dobrá dostupnost z ČRLyžování v oblíbeném středisku Val di Fassa

Lyžařské středisko nabízí celkem 110 km propojených sjezdovek. Využít můžete 13 kabinkových, 25 sedačkových lanovek a 15 vleků. Středisko nezapomíná ani na snowboardisty a běžkaře. Milovníci snowboardingu ocení snowpark včetně adrenalinových atrakcí. Vyhlášený běžecký okruh Marcialonga je rájem milovníků běžeckého lyžování. Pro děti jsou zde celkem 3 lyžařské školy, kde se budou vašim dětem věnovat zkušení instruktoři. Středisko Val di Fassa nabízím lyžařům i možnost nočního lyžování.

Ubytování v hotelu ***S se snídaní a wellness centrem

Typický horský hotýlek Garni Enrosadira se nachází v centru vesničky Vigo di Fassa. Lanovky leží pouze 300 m od ubytování. 50 m od hotelu zastavuje skibus. V okolí naleznete restaurace, bary, obchody a lékárnu. Mezi vybavení hotelu patří recepce (7.00 - 23.00 hod.), snídaňová hala, malý bar, výtah, vyhřívaná úschovna lyží, společenská místnost s TV, WiFi připojení, parkoviště (zdarma, omezená kapacita) a garáž (za poplatek). Pro odpočinek můžete využít i wellness centrum, které je otevřeno vždy od 16.00 do 20.00 hod. Ve wellness centrum je sauna, solárium (za poplatek), turecké lázně a 2 vířivky. Malá domácí zvířata jsou na vyžádání, za poplatek 10 €/pobyt. Check in 14.00 hod., check out 10.00 hod.


Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek jsou vybaveny vlastní sociálním zařízením, fénem, topením, telefonem, SAT/TV, trezorem. Hotel nabízí i jednolůžkové pokoje.


Stravování

Snídaně jsou podávány formou bufetu.


Informace o skipasech

Zájezd neobsahuje skipas a u CK se nedá dokoupit.

Důležité informace o zájezdu

Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska
Check in 14.00 hod., check out 10.00 hod.
Případná povinná pobytová taxa cca 0,7 €/os./den
Poplatek za domácí zvířata 10 €/pobyt
(TourOperátor: ČESKÉ KORMIDLO s.r.o.)

Ubytování: hotel ***

Stravování: snídaně

Doprava: vlastní

Termíny a ceny

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Fotogalerie

Foto - Garni Enrosadira Foto - Garni Enrosadira Foto - Garni Enrosadira Foto - Garni Enrosadira Foto - Garni Enrosadira Foto - Garni Enrosadira Foto - Garni Enrosadira Foto - Garni Enrosadira Foto - Garni Enrosadira Foto - Garni Enrosadira Foto - Garni Enrosadira Foto - Garni Enrosadira Foto - Garni Enrosadira Foto - Garni Enrosadira Foto - Garni Enrosadira Foto - Garni Enrosadira
vyhledávání zájezdů poskytuje Open Travel Network
© 2017 VENKOV TOUR - Ing. Dáša Pirklová [Zájezdy | Napište nám | Mapa stránek]
Garni Enrosadira