Hlavní stránka Zájezdy Itálie Zájezd č. 483745

Hotel Alpinlounge W!

Hotel Alpinlounge W!

4 - denní zájezd | Itálie

Popis: Zimní dovolená v Itálii v oblíbeném regionu Trentino. Ubytování v hotelu Alpinlounge W*** s polopenzí, dítě do 6,99 let na přistýlce zdarma!Dítě do 6,99 let na přistýlce zdarma

Ubytování na sjezdovce
Wellness

Lyžařské středisko s nabídkou pestré zábavy

1800 m dlouhá černá sjezdovka Muteggpiste

Lyžařská škola a mateřská školka „Medvědí jeskyně“


Malé, ale rozmanité středisko Schwemmalm

Schwemmalm je malé středisko nacházející se nad obcí Kuppelwies v nadmořské výšce 1500 - 2600 m.n.m. Denně udržované svahy nabízejí lyžování jak pro začátečníky, tak i experty. Z celkem 25 sjezdovek je nejvíce červených, dále modré s nejdelší sjezdovkou Skiweg St.Moritz 2500 m. Pro nejzkušenější lyžaře je připravena černá sjezdovka Muteggpiste dlouhá 1800 m. Úplní začátečníci mohou využít lyžařskou školu Ultenal, pro nejmenší je připravena mateřská škola „Medvědí jeskyně“. Své malé ratolesti můžete také zabavit v parku Schwemmy Snow World, který se nachází vedle horní stanice. Další zábavu nabízí např. BAGJUMP nebo sáňkářská dráha Moscha.
Ubytování v 3* hotelu přímo na sjezdovce

Hotel Alpinlounge W je situován v údolí Ulten, jižně od Meran. Údolí se nachází v oblasti "Schwemmalm". Poloha hotelu je ideální jak pro letní, tak pro zimní dovolenou. K hotelovému vybavení patří recepce, restaurace, a la carte restaurace, úschovna lyží, Wi-Fi (ve společných prostorech), terasa a parkoviště (omezená kapacita) a wellness (sauna, turecké lázně a vířivka).
Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, topením, telefonem, SAT/TV, minibarem, trezorem a Wi-Fi.
Stravování formou polopenze


Snídaně jsou podávány formou bufetu

Večeře je servírovaná formou výběru z menu o 4 chodech

Informace o skipasech

Zájezd neobsahuje skipas a u CK se nedá dokoupit.
Důležité informace o zájezduHotel akceptuje kreditní karty Visa a Mastercard
Check in od 14.00 hod., check out do 10.00 hod.
Domácí zvířata jsou povolena na vyžádání a za poplatek (8 €/den)
Povinný příplatek za štědrovečerní večeři 12 €/os. (pouze dne 24.12.2017)

Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky
(TourOperátor: ČESKÉ KORMIDLO s.r.o.)

Ubytování: hotel ***

Stravování: polopenze

Doprava: vlastní

Termíny a ceny

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Fotogalerie

Foto - Hotel Alpinlounge W! Foto - Hotel Alpinlounge W! Foto - Hotel Alpinlounge W! Foto - Hotel Alpinlounge W! Foto - Hotel Alpinlounge W! Foto - Hotel Alpinlounge W! Foto - Hotel Alpinlounge W! Foto - Hotel Alpinlounge W! Foto - Hotel Alpinlounge W! Foto - Hotel Alpinlounge W! Foto - Hotel Alpinlounge W! Foto - Hotel Alpinlounge W! Foto - Hotel Alpinlounge W! Foto - Hotel Alpinlounge W! Foto - Hotel Alpinlounge W! Foto - Hotel Alpinlounge W!
vyhledávání zájezdů poskytuje Open Travel Network
© 2017 VENKOV TOUR - Ing. Dáša Pirklová [Zájezdy | Napište nám | Mapa stránek]
Hotel Alpinlounge W!