Hlavní stránka Zájezdy Itálie Zájezd č. 483701

Hotel Pangrazzi

Hotel Pangrazzi

4 - denní zájezd | Itálie

Popis: Zimní dovolená u středisek Marilleva/Folgarida a Passo Tonale!4/5/6/8 denní lyžařský zájezd

Ubytování v hotelu Pangrazzi ***

K dispozici wellness centrum
Skibus zdarma, zastávka u hotelu
Středisko Marilleva/Folgarida - cca 7,8 km, středisko Passo Tonale


Lyžovačka v Italských Alpách

Lyžařský areál Passo Tonale nabízí celkem cca 100 km upravovaných sjezdovek, z toho jsou nejvíce zastoupeny červené sjezdovky. Zkušení lyžaři by si neměli nechat ujít lyžování na ledovci, který nabízí 2 sjezdovky. Dále je možné vyzkoušet 3 km dlouhou černou sjezdovku. Nad městečkem Ponte di Legno je areál, kde jsou převážně černé a červené sjezdovky s převýšením až 900 m. Pro snowboardisty je v Passo Tonale postavena Adamello Freestyle Arena. Arena nabízí celkem 25 skoků s překážkami, dále si zde můžete vyzkoušet i skicrossové dráhy. Po milovníky běžeckého lyžování je v okolí až 40 km upravovaných tratí, vstup na tratě je placený. Pro děti je zde vybudovaný dětský park Fantaski. Mimo samotného lyžování jsou zde i další aktivity jako je jízda na sněžných skútrech nebo jízda na sněhovém tobogánu.
Ubytování v hotelu Pangrazzi *** s polopenzí

Hotel Pangrazzi se nachází ve středisku Fucine di Ossana v oblasti Val di Sole kousek od lyžařských středisek Marilleva (cca 10 km), Folgarida, Pejo a Passo Tonale. Hotel je vybaven lyžárnou, WiFi zdarma, parkovištěm - dle dostupnosti, wellness (bazén s tryskami, sauna, vířivka) a fitness centrem, restaurací, barem a společenskou místností. V hotelu je možnost zahrát si stolní tenis a stolní fotbal.

Dvoulůžkové pokoje Standard mají vlastní sociální zařízení, fén, SAT/TV, trezor a telefon. Některé pokoje mají balkon.

Rodinné pokoje s možností 2 přistýlek mají vlastní sociální zařízení, fén, SAT/TV, trezor a telefon. Některé pokoje mají balkon. Při ubytování 2 dospělých osob a dvou dětí do 13-ti let je jedno dítě zdarma.
Stravování formou polopenze


Snídaně formou bufetu

Večeře o 3 chodech

Nápoje nejsou zahrnuty v ceně zájezdu

Informace o skipasech

Cena zájezdu neobsahuje skipas a u CK se nedá dokoupit
Důležité informace o zájezdu


Check in 14.00 hod., check out 10.00 hod.
Recepce je otevřena denně od 7:30 do 22:00 hod.

Domácí zvířata nejsou povolena
Dětská postýlka zdarma

Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky.
(TourOperátor: ČESKÉ KORMIDLO s.r.o.)

Ubytování: hotel ***

Stravování: polopenze

Doprava: vlastní

Termíny a ceny

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Fotogalerie

Foto - Hotel Pangrazzi Foto - Hotel Pangrazzi Foto - Hotel Pangrazzi Foto - Hotel Pangrazzi Foto - Hotel Pangrazzi Foto - Hotel Pangrazzi Foto - Hotel Pangrazzi Foto - Hotel Pangrazzi Foto - Hotel Pangrazzi Foto - Hotel Pangrazzi Foto - Hotel Pangrazzi Foto - Hotel Pangrazzi Foto - Hotel Pangrazzi Foto - Hotel Pangrazzi Foto - Hotel Pangrazzi Foto - Hotel Pangrazzi Foto - Hotel Pangrazzi Foto - Hotel Pangrazzi Foto - Hotel Pangrazzi Foto - Hotel Pangrazzi Foto - Hotel Pangrazzi Foto - Hotel Pangrazzi Foto - Hotel Pangrazzi Foto - Hotel Pangrazzi Foto - Hotel Pangrazzi Foto - Hotel Pangrazzi Foto - Hotel Pangrazzi Foto - Hotel Pangrazzi Foto - Hotel Pangrazzi Foto - Hotel Pangrazzi Foto - Hotel Pangrazzi
vyhledávání zájezdů poskytuje Open Travel Network
© 2017 VENKOV TOUR - Ing. Dáša Pirklová [Zájezdy | Napište nám | Mapa stránek]
Hotel Pangrazzi