Hlavní stránka Zájezdy Itálie Zájezd č. 483592

Hotel Monteverde

Hotel Monteverde

4 - denní zájezd | Itálie

Popis: Zimní dovolená v Lavarone! Ubytování v hotelu*** s polopenzí, dítě do 6,99 let na přistýlce zdarmaUbytování v hotelu*** s polopenzí

Dítě do 6,99 let na přistýlce zdarma

Nápoje u večeře v ceně zájezdu

85 km sjezdovek všech obtížností

Bohaté vyžití po lyžování pro dospělé i pro děti

Lyžování ve Folgarii je vhodné pro zkušené lyžaře i pro úplné začátečníky

Lyžařské středisko Folgaria leží v italské provincii Trentino, jen 15 km jižně od města Trento. Lyžuje se celkem na 3 místech – nejrozsáhlejší areál s přibližně 60 km tratí leží přímo pod městečkem Folgaria, dalších asi 20 km sjezdovek nabízí areál Lavarone, který je vzdálený 12 km od Folgarie. Nejmenší areál Alpe Fiorentini s 5 km tratí leží mezi nimi. Středisko je skvělá volba pro vyznavače méně a středně náročných sjezdovek díky velkému množství modrých a červených sjezdovek. Středisko je tedy vhodné jak pro méně zkušené lyžaře, tak pro rodiny s dětmi. Pro snowboardisty je vybudovaný Jurassik Snowpark s přibližně 20 skoky a překážkami, snowpark Mazinga ve Fondo Piccolo a freestylový park Prinze v Lavarone. Ve Fondo Grande myslí i na malé snowboardisty, a proto je zde vybudovaný dětský snowpark pro začátečníky. I pro běžkaře je přichystána bohatá nabídka. V Lavarone mohou navštívit běžecký areál Centro Fondo Milegrobbe Vezzena s přibližně 60 km upravovaných tratí. O něco menší Centro Fodo Passo Coe leží 6 km od Folgarie. Ve středisku se dokonce nachází ojedinělá lyžařská škola pro lyžaře a zdravotně postižené. Mimo lyžování toto místo nabízí i další vyžití. Můžete navštívit městský sportovní areál Palasport di Folgaria s vnitřním bazénem a dětským bazénem, krytý zimní stadion PalaFolgariu s bruslařskou drahou nebo se můžete procházet po upravených cestách v rámci Nordic Walkingu.
Ubytování v hotelu Monteverde***

Hotel se nachází ve městě Lavarone cca 1 km od lyžařského areálu Lavarone. Zastávka skibusu je vzdálena cca 100 m od hotelu. Mezi hotelové vybavení patří recepce (8.00 – 22.00), výtah, restaurace, společenská místnost se SAT/TV, parkoviště, bar, WiFi, turecké lázně a fitness centrum. Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, telefonem, SAT/TV a trezorem.
Stravování formou polopenze


Snídaně jsou podávány formou bufetu

Večeře je servírovaná formou výběru z menu o 3 chodech, salátový bufet

K večeři jsou podávány nápoje, které jsou v ceně zájezdu (1/4 l vína a 1/2 l vody)

Informace o skipasech

Zájezd neobsahuje skipas a u CK se nedá dokoupit
Důležité informace o zájezdu

Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
(TourOperátor: ČESKÉ KORMIDLO s.r.o.)

Ubytování: hotel ***

Stravování: polopenze

Doprava: vlastní

Termíny a ceny

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Fotogalerie

Foto - Hotel Monteverde Foto - Hotel Monteverde Foto - Hotel Monteverde Foto - Hotel Monteverde Foto - Hotel Monteverde Foto - Hotel Monteverde Foto - Hotel Monteverde Foto - Hotel Monteverde Foto - Hotel Monteverde Foto - Hotel Monteverde Foto - Hotel Monteverde Foto - Hotel Monteverde Foto - Hotel Monteverde Foto - Hotel Monteverde Foto - Hotel Monteverde Foto - Hotel Monteverde Foto - Hotel Monteverde Foto - Hotel Monteverde Foto - Hotel Monteverde Foto - Hotel Monteverde Foto - Hotel Monteverde Foto - Hotel Monteverde Foto - Hotel Monteverde Foto - Hotel Monteverde
vyhledávání zájezdů poskytuje Open Travel Network
© 2017 VENKOV TOUR - Ing. Dáša Pirklová [Zájezdy | Napište nám | Mapa stránek]
Hotel Monteverde