Hlavní stránka Zájezdy Itálie Zájezd č. 483586

Hotel Oberleiter

Hotel Oberleiter

5 - denní zájezd | Itálie

Popis: Skvělá zimní dovolená v hotelu Oberleiter ***Ubytování v hotelu kategorie *** v oblasti Kronplatz

Děti do 6,99 let na přistýlce zdarma

1x welcome drink zdarma

119 km perfektně upravených tratí

Skvělé místo pro lyžaře, snowboardisty i sáňkaře


Parádní lyžování na perfektně upravených tratích

Kronplatz je moderní lyžařská oblast ležící 30 km východně od Brixenu. Dominantou je majestátní hora Concordia (2 227 m.n.m.). V tomto středisku si přijde na své opravdu každý. Ty nejzkušenější tu čeká několik černých sjezdovek, z nichž stojí za zmínku Sylvester a Hernegg vedoucí z vrcholu Concordie do Riscone. Začínající lyžaři ocení méně náročné modré a červené trasy vycházející z městečka Olang. Pokud dáváte přednost spíše běžeckému lyžování, je zde pro Váš připraveno více než 200 km lyžařských tras. Dále Kornplatz nabízí snowpark, možnost sáňkování na 25 sáňkařských drahách, Nordic Walking či lyžařskou školu a školičku. Ani nedostatku sněhu se bát nemusíte, celá oblast nabízí výborné sněhové podmínky, které jsou doplňovány kvalitním systémem umělého zasněžování pokrývající 100% sjezdových tratí všech náročností.
Ubytování v pěkném hotelu v centru městečka Villa Ottone

Hotel Oberleiter *** hotel je umístěn v blízkosti městečka Villa Ottone. Známý areál Kronplatz je umístěn 9 km od hotelu, sjezdovky Speikboden jsou vzdáleny 7 km daleko. K vybavení hotelu patří recepce, výtah, restaurace, restaurace a la carte (za poplatek), úschovna lyží, společenská místnost s TV, bar, zahrada, terasa, parkovistě (omezená kapacita) a WiFi připojení ve společných prostorech. Dvoulůžkové hotelové pokoje jsou standardně zařízené a mají možnost až 2 přistýlek. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, topením, SAT/TV a balkonem. Check in v hotelu je možný od 14.00, check out musí být proveden do 9.30. Domácí zvířata jsou v hotelu povolena (za poplatek 5 €/noc). Stravování probíhá formou polopenze – snídaně bufetová, večeře servírované – výběr z menu o 3 chodech. K večeři je k dispozici salátový bufet a k pití je podávána voda zdarma.
Informace o skipasech

Zájezd neobsahuje skipas a u CK se nedá dokoupit.
Informativně se můžete podívat na oficiální ceník skipasů .
Důležité informace o zájezdu

Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
(TourOperátor: ČESKÉ KORMIDLO s.r.o.)

Ubytování: hotel ***

Stravování: polopenze

Doprava: vlastní

Termíny a ceny

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Fotogalerie

Foto - Hotel Oberleiter Foto - Hotel Oberleiter Foto - Hotel Oberleiter Foto - Hotel Oberleiter Foto - Hotel Oberleiter Foto - Hotel Oberleiter Foto - Hotel Oberleiter Foto - Hotel Oberleiter Foto - Hotel Oberleiter Foto - Hotel Oberleiter Foto - Hotel Oberleiter Foto - Hotel Oberleiter Foto - Hotel Oberleiter Foto - Hotel Oberleiter Foto - Hotel Oberleiter Foto - Hotel Oberleiter Foto - Hotel Oberleiter Foto - Hotel Oberleiter Foto - Hotel Oberleiter Foto - Hotel Oberleiter Foto - Hotel Oberleiter Foto - Hotel Oberleiter Foto - Hotel Oberleiter Foto - Hotel Oberleiter Foto - Hotel Oberleiter
vyhledávání zájezdů poskytuje Open Travel Network
© 2017 VENKOV TOUR - Ing. Dáša Pirklová [Zájezdy | Napište nám | Mapa stránek]
Hotel Oberleiter