Hlavní stránka Zájezdy Itálie Zájezd č. 483544

Hotel Krone

Hotel Krone

8 - denní zájezd | Itálie

Popis: Parádní zimní dovolená v italských Alpách!Ubytování v hotelu Krone ** s polopenzí

Přímo v centru městečka Brunico
Vnitřní vyhřívaný bazén

Středisko vhodné pro začátečníky i zkušené lyžaře

Velký podíl černých sjezdovek

200 km běžkařských tratí

Lyžování pod majestátní horou Concordia

Lyžařské středisko Kronplatz je jedním z nejnavštěvovanějších a nejmodernějších středisek v Itálii. Nabízí široké sjezdovky a supermoderní lanovky. Středisko ohromí začátečníky i zkušené lyžaře, protože má nadstandardní podíl černých sjezdovek. Pro běžkaře je upraveno téměř 200 km bílé stopy. Vyznavači snowboardingu se mohou vyřádit ve snowparku. Trávení zimní dovolené na Kronplatzu přímo vybízí k trávení aktivní dovolené. Navštivte relaxační centra, bazény, aquapark Cron4 nebo jděte bruslit. Historické město Brunico svádí k příjemným procházkám a nákupům.
Ubytování poblíž sjezdovek Plan de Corones

Hotel je situován v centru městečka Brunico, přímo na pěší zóně Brunico. Nedaleko hotelu jsou sjezdovky Plan de Corones. Pro větší pohodlí je k dispozici skibus. Hotelové vybavení zahrnuje recepci s hlavním trezorem, WiFi v hotelové hale, bar, restaurace a la carte a pizzerie, parkoviště (přibližně 200 m od hotelu, omezená kapacita), hotelový skibus do Riscone. K odpočinku Vám zaručeně poslouží hotelové wellness centrum, kde je k dispozici vnitřní vyhřívaný bazén (otevřený od 7.00 do 19.00), sauna (od 17.00 do 19.00), dále vířivka a solarium, které jsou k dispozici za poplatek.

Dvoulůžkové pokoje Standard a Comfort s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, topením a SAT/TV. V některých pokojích je k dispozici balkon.
Stravování probíhá formou polopenze


Snídaně jsou podávány formou bufetu

Večeře je servírována formou výběru z menu o 4 chodech, doplněna salátovým bufetem

Nápoje nejsou zahrnuty v ceně zájezdu

Informace o skipasech

Zájezd neobsahuje skipas a u CK se nedá dokoupit.

Důležité informace o zájezdu


Check in je v hotelu Krone možný od 15.00 hod., check out se musí provést do 10. 00 hod.

Domácí zvířata jsou povolena na vyžádání.

Dětská postýlka na vyžádání za poplatek 11 €/den.

Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky
(TourOperátor: ČESKÉ KORMIDLO s.r.o.)

Ubytování: hotel **

Stravování: polopenze

Doprava: vlastní

Termíny a ceny

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Fotogalerie

Foto - Hotel Krone Foto - Hotel Krone Foto - Hotel Krone Foto - Hotel Krone Foto - Hotel Krone Foto - Hotel Krone Foto - Hotel Krone Foto - Hotel Krone Foto - Hotel Krone Foto - Hotel Krone Foto - Hotel Krone Foto - Hotel Krone Foto - Hotel Krone Foto - Hotel Krone Foto - Hotel Krone Foto - Hotel Krone Foto - Hotel Krone Foto - Hotel Krone Foto - Hotel Krone Foto - Hotel Krone Foto - Hotel Krone Foto - Hotel Krone Foto - Hotel Krone Foto - Hotel Krone
vyhledávání zájezdů poskytuje Open Travel Network
© 2017 VENKOV TOUR - Ing. Dáša Pirklová [Zájezdy | Napište nám | Mapa stránek]
Hotel Krone