Fujairah - Hotel Rotana Fujairah *****

Fujairah - Hotel Rotana Fujairah *****

8 - denní zájezd | Arabské emiráty

Poloha: Komplex se nachází nedaleko upatí Hajarských hor ve vzdálenosti necelých 50 km od města Fujairah a 140 km od letiště Dubaj. Přímo na pláži Al Aqah .

Vybavení: Hotel svým klientům nabízí prostornou vstupní halu s recepcí a lobby barem s Wi-Fi internetem (za poplatek), hlavní restauraci, a la carte restauraci, bar na pláži a u bazénu, night club, bazén se skluzavkou, dětský bazén, dětský klub, kurty na tenis a squash (za poplatek), posilovnu, saunu a SPA (za poplatek), salon krásy (za poplatek), obchody.

Sport a zábava: Dlouhá písčitá pláž se nachází přímo u hotelu. SLUNEČNÍKY, LEHÁTKA A OSUŠKY NA PLÁŽI ZDARMA . Vybrané nemotorové vodní sporty zdarma. Motorové vodní sporty za poplatek.

Doporučujeme: Luxus a vysoký standard poskytovaných služeb jsou vizitkou tohoto oblíbeného hotelového komplexu. Nádherná pláž na straně jedné a masivní dominanta hor na straně druhé jsou dokonalou kulisou ke skvělé dovolené plné klidu, odpočinku a relaxu.

cena :
V ceně zájezdu je zahrnuto:
• letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku
• transfery do pobytového místa a zpět
• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
• česky/slovensky mluvící delegát
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
• volitelné doplňkové služby
• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu a nevyužité dovolené
storno/plnění do 40 000 Kč 1 323 Kč/dospělá osoba/pobyt storno/plnění do 80 000 Kč 2 023 Kč/osoba/pobyt
Pro výpočet ceny zájezdu byla použita cena ropy a leteckého paliva ke dni 31. 7. 2017. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 31. 7. 2017.

pobytova_taxa : Některé emiráty vybírají místní pobytové taxy, které není možné zahrnout do ceny pobytu. Pokud budou aplikovány, budou je klienti platit při příjezdu na místo pobytu. Tuto skutečnost CK nemůže ovlivnit, vždy záleží na konkrétních místních podmínkách.
(TourOperátor: Alexandria CK)

Ubytování: hotel *****

Luxusní a elegantně vybavené pokoje s balkonem nebo terasou a sociálním zařízením (vana nebo sprcha, WC, fén) jsou individuálně klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, Wi-Fi internetem (za poplatek), varnou konvicí a trezorem (za poplatek). Maximální obsazenost tři dospělí nebo dva dospělí a jedno dítě.

Stravování: snídaně

Snídaně jsou podávány formou bufetu v hlavní hotelové restauraci. Možnost dokoupení polopenze nebo all inclusive.

Doprava: letecky

Termíny a ceny

26.09.18 st 8 dní PH 34 990 Kč objednej
03.10.18 st 8 dní PH 37 990 Kč objednej
10.10.18 st 8 dní PH 37 990 Kč objednej
17.10.18 st 8 dní PH 43 490 Kč objednej
24.10.18 st 8 dní PH 43 490 Kč objednej

Fotogalerie

Foto - Fujairah - Hotel Rotana Fujairah ***** Foto - Fujairah - Hotel Rotana Fujairah ***** Foto - Fujairah - Hotel Rotana Fujairah ***** Foto - Fujairah - Hotel Rotana Fujairah ***** Foto - Fujairah - Hotel Rotana Fujairah ***** Foto - Fujairah - Hotel Rotana Fujairah ***** Foto - Fujairah - Hotel Rotana Fujairah ***** Foto - Fujairah - Hotel Rotana Fujairah ***** Foto - Fujairah - Hotel Rotana Fujairah *****
vyhledávání zájezdů poskytuje Open Travel Network
© 2017 VENKOV TOUR - Ing. Dáša Pirklová [Zájezdy | Napište nám | Mapa stránek]
Fujairah - Hotel Rotana Fujairah *****